جیووانی مانتوانی: آماده انجام همکاری‌های مشترک با مشهد هستیم

جیووانی مانتوانی: آماده انجام همکاری‌های مشترک با مشهد هستیم

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی ورونا ایتالیا: نمایشگاه ورونا در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف حدود 100 سال سابقه دارد و ما آمادگی داریم تجربیات خود را در اختیار مسئولین نمایشگاه مشهد قرار دهیم.

496
0
جیووانی مانتوانی
جیووانی مانتوانی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، جیووانی مانتوانی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی ورونا ایتالیا امروز در نشستی پیرامون موضوع «برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در مشهد» که در سالن شهدای شهرداری برگزار شد اظهار داشت: آماده انجام همکاری‌های مشترک با شهر مشهد به ویژه در زمینه رشد و توسعه صنعت نمایشگاهی هستیم و در این زمینه توافقاتی نیز با مسئولین نمایشگاه داشته‌ایم.

وی افزود: برای برگزاری نمایشگاه و چگونگی اجرای آن زمینه های مشترک زیادی با نمایشگاه مشهد داریم. در حوزه‌هایی مانند ساختمان و کشاورزی می توانیم از اطلاعات و تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.

مانتووانی بیان کرد: توافقات صورت گرفته زمینه های همکاری دوجانبه را برای آینده نمایشگاه ورونا و مشهد فراهم می‌کند، ضمن اینکه در زمینه برگزاری نمایشگاه موادغذایی، فرآوری و بسته‌بندی این همکاری‌ها می‌تواند شکل گسترده تری به خود بگیرد و در حجم بالتری انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه ورونا در زمینه برگزاری نمایشگاه های مختلف حدود ۱۰۰ سال سابقه دارد و ما آمادگی داریم تجربیات خود را در اختیار مسئولین نمایشگاه مشهد قرار دهیم.

مانتووانی خاطرنشان کرد: شرکت ورونا در برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و رویدادهای خاص دارای تخصص است که این تخصص را با استفاده از اهل فن و تکیه بر تجربیات گذشتگان به دست آورده است. بسترهای لازم برای پذیرایی از مدیران شهری مشهد در نمایشگاه بین المللی ورونای ایتالیا وجود دارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

دو × 3 =