جواد قاسمی: رکود روی کارخانه ما تاثیر نداشته است

جواد قاسمی: رکود روی کارخانه ما تاثیر نداشته است

فعال صنعت سنگ در منطقه شمس آباد تهران و مدیر عامل آسا سنگ: علیرغم صحبت هایی که در مورد رکود و خاموش بودن بازار می شود ما در این زمینه هیچ گونه مشکلی نداریم و تاکنون توانسته ایم تولید و فروش خوبی داشته باشیم.

327
0
کارخانه سنگبری
کارخانه سنگبری

جواد قاسمی فعال صنعت سنگ در منطقه شمس آباد تهران و مدیر عامل آسا سنگ در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: مهمترین مشکل ما در بخش صنعت سنگ برخی اداره های دولتی هستند که ما با آنها سرو کار داریم.

وی افزود: کار ما در اداره برق، مخابرات ، مالیات و …. به موقع انجام نمی شود و هر بار که ما با این اداره ها کار داریم باید چند روز وقت بگذاریم که این اصلا درست نیست.

وی تصریح کرد: علیرغم صحبت هایی که در مورد رکود و خاموش بودن بازار می شود ما در این زمینه هیچ گونه مشکلی نداریم و تاکنون توانسته ایم تولید و فروش خوبی داشته باشیم. اما با این حال مشکل چک های مدت دار ما را نیز مثل بقیه فعالان صنعت سنگ آزار می دهد.

فعال صنعت سنگ در منطقه شمس آباد تهران و مدیر عامل آسا سنگ گفت: همیشه سعی کرده ام کاری که ارائه می دهم بالاترین کیفیت را داشته باشد و همین طور با اخلاق خوب با مشتری برخورد کنم.

وی ادامه داد: صنعت سنگ ایران بسیار سنتی و کهنه است و لازم است که یک دگرگونی در این صنعت اتفاق بیافتد. خیلی ها از سی سال قبل در این صنعت فعال هستند اما هنوز با قله بر کار می کنند و دستگاههای خود را مجهز و به روز نکرده اند.

وی تصریح کرد: کسی که سی سال در این عرصه فعال است نباید منتظر مشتری داخلی باشد و حتما باید مشتری های صادراتی خود را داشته باشد. مشتری داخلی برای کسانی است که تازه کار خود را شروع کرده اند.

وی گفت: برخی افراد هم هستند که درآمد حاصل از صنعت سنگ را در این بخش سرمایه گذاری نمی کنند و پولی که از این صنعت در می آورند را در جای دیگر سرمایه گذاری می کنند که این مساله هم به نوبه خود صدمه های بسیار زیادی به صنعت سنگ وارد می کند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

2 × 3 =