برگزاری ماهانه جلسه اقتصادمقاومتی استان مرکزی باحضور وزیر

برگزاری ماهانه جلسه اقتصادمقاومتی استان مرکزی باحضور وزیر

استاندارمرکزی گفت: جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان ماهی یک بار با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزارمی‌شود.

304
0
محمود زمانی قمی
محمود زمانی قمی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، محمود زمانی قمی صبح امروز در جلسه با مدیران  بانک‌های استان مرکزی با اشاره به تشکیل جلسات اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر صنعت اظهار داشت: با تشکیل این جلسات و حضور وزیر انتظارات و توقعات بیشتر شده و امیدواریم مشکلات بیشتری در این جلسات از صنایع استان مطرح و برطرف شود.

وی افزود: مصوباتی که در سفر اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت مصوب شده، تعدادی از آنها مصوباتی هستند که  باید در درون استان و تعدادی نیز درخارج از استان پیگیری شود.

استاندارمرکزی تصریح کرد: در رابطه با مسائلی مانند آندسازی موضوعات در جلسه‌ای ویژه بررسی انجام می‌شود تا مشکلات آن برطرف شده و برای اینکه بتوانیم که مسائل صنایع استان مرکزی را به پیش ببریم و رونق را به استان و صنایع آن برگردانیم نیازمند تلاش و همت مضاعف هستیم.

زمانی‌قمی ادامه داد: در روز چهارشنبه هفته گذشته در جلسه‌ای که با مدیران بانک‌ها گذاشته می‌شود روند کار و اقدامات انجام شده و همچنین پرداخت تسهیلات به متقاضیان را مورد بررسی قرارمی‌دهیم.

وی بیان کرد: ۱۵ روز قبل از تشکیل جلسه با وزیر صنعت نظرات دستگاه‌های اجرایی جمع‌آوری می‌شود تا در روز جلسه نظرات به وزیر اعلام کرده و پیگیرخواسته و مطالبات مردم در این‌ گونه جلسات باشیم.

استاندار مرکزی عنوان کرد: همه بانک‌های استان تلاش کنند تا در چند روزه مانده به پایان شهریورماه و سفر رئیس بانک مرکزی به استان میزان بیشتری تسهیلات به متقاضیان پرداخت کنند و عملکرد قابل قبولی ارائه شود.

زمانی قمی با اشاره به پیگیری موضوعات مربوطه گفت: درصدد این موضوع هستیم که شرایط پرداخت تسهیلات را تغییر دهیم و در صورتی که بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات به صنایع سرعت ندهند با آنها برخورد شده و توانمندی یا عدم توانمندی آنها در ارائه تسهیلات به مدیران آنها در مرکز و همچنین معاون اول رئیس جمهور اعلام می‌شود تا اگر مدیری کارایی مناسبی در انجام اقدامات ندارد جا‌به‌جا شود.

وی تصریح کرد: این که مشکلی از مشکلات مردم را حل کنیم وظیفه همه مدیران و مسئولان استانی است چرا که همه مردم به گردن ما حق دارند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج + 5 =