تبدیل سنگ های باطله به مجسمه های مفهومی

تبدیل سنگ های باطله به مجسمه های مفهومی

بسیاری از مجسمه سازان کشور ایتالیا با ایده های نو به رشته مجسمه سازی می پردازند و بسیاری از آنها در داخل معدن به تراشیدن این آثار پرداخته و استفاده کاملی از سنگ های باطله دارند.

168
0
حوشه انگور
حوشه انگور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، بسیاری از تولید کنندگان سنگ های ساختمانی در کشور ایتالیا سعی در استفاده بهینه از باطله های سنگ خود دارند که به شیوه های مختلفی این امر را عملی کرده اند. این امر بسیار مهم است چرا که در بسیاری از معادن دنیا سنگ های باطله معظلی هستند که هنوز بسیاری از معدن کاران فعال در سطح دنیا با آن درگیرند. از این رو تفکرات و ایده های مختلفی برای استفاده از سنگ های باطله ارائه داده شده است. پودر کردن بسیاری از سنگ های باطله و مخصوصا سنگ های آهکی برای استفاده در مصارف صنعت سیمان سازی و صنعت کاشی و سرامیک بازخورد بسیار مفیدی داشته و میتوان گفت بهترین ایده در این زمینه می باشد.

اما از طرفی برخی از مجسمه تراشان مایل به استفاده از سنگ باطله و تبدیل آن ها به هنر های دستی هستند که خود بسیار جذاب است و می توان گفت نوعی روح بخشیدن به سنگی بی جان به حساب می آید . بسیاری از مجسمه سازان کشور ایتالیا با ایده های نو به رشته مجسمه سازی می پردازند و بسیاری از آنها در داخل معدن به تراشیدن این آثار پرداخته و استفاده کاملی از سنگ های باطله دارند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید