تاکید برزیل، آلمان و آمریکا در استفاده از سنگ های ساختمانی

تاکید برزیل، آلمان و آمریکا در استفاده از سنگ های ساختمانی

439
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، در چهل و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ ویتوریای برزیل  بسیاری از موضوعات پیرامون  صنعت سنگ های ساختمانی و صنایع وابسته و تکنولوژی های روز مطرح  شدند. در این سمینار موضوعات اصلی همچون تجارب صادرات، نحوه استفاده از سنگ درپروژه های  معماری از مهمترین موضوعات حاضر در این سمینار بوده است.

نوآوری در معماری و طراحی با سنگ های ساختمانی که توسط معمارانی همچون: Luiz Eduardo Indio da Costa and Guto Indio da Costa بیان شد. نحوه استفاده از سنگ های ساختمانی در ساختمان المیک ریو نقد شد و نکات بسیاری در ارتباط با استفاده از سنگ های ساختمانی مطرح شد.

مدیر عامل شرکت DNV کشور آلمان نیز در این سمینار بر تایید استفاده از سنگ های ساختمانی در پروژه های ساختمانی استفاده از این نوع مصالح را در کشور آلمان و همچنین استفاده در سال های قبل در بازارچه های قدیمی آلمان را بیان کرد. در نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل  مطالبی در زمینه استفاده بهینه از سنگ ساختمانی و ابعاد سنگ های ساختمانی منتشر شد.

در این بین فدراسیون گرانیت هند نیز موضوعاتی در زمینه استفاده از سنگ گرانیت در کشورهای آمریکایی و امریکای جنوبی مطرح کرد.  کشور آمریکا از کشورهای مصرف کننده سنگ های ساختمانی در دنیا به شمار می رود و در این راستا بسیاری از کشور های تولید کننده سعی در افزایش تولید و صادرات به کشور های آمرکایی دارند. آمریکا دومین اقتصاد کلان دنیا را به خود نسبت داده است و با رشد جمعیت تاثیر مستقیمی در بازارهای جهانی دارد.

bloomberg-toyota-7-750xx4000-2250-0-209

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

16 + 15 =