بهنام نیکفر: نمایشگاه سنگ ایران دائمی خواهد شد

بهنام نیکفر: نمایشگاه سنگ ایران دائمی خواهد شد

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران: در حال حاضر یک تیم مطالعاتی بسیار قوی مشغول بررسی و مطالعه دقیق و موشکافانه روی این موضوع هستند تا با مطمئن ترین راه و روش دائمی شدن نمایشگاه بین المللی سنگ ایران را محقق سازند.

393
0
بهنام نیکفر
بهنام نیکفر

بهنام نیکفر مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران درگفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: در برخی از استانهای کشور سایت های نمایشگاهی احداث شده و در برخی از آنها نیز سایت های نمایشگاهی از قبل وجود داشته که در این سایت های نمایشگاهی به صورت متناوب، نمایشگاه برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: به دلیل برگزاری نمایشگاه های متعدد و پی درپی در برخی سایت های نمایشگاهی کشور مسئولین هر نمایشگاه مجبورند پس از اتمام دوره، تمامی غرفه های موجود را برداشته و مکان را برای نمایشگاه بعدی آماده سازند که این مساله مستلزم صرف هزینه و زمان زیاد است.

وی افزود: نمایشگاه بین المللی سنگ ایران واقع در شهر نیم ور این محدودیت ها را ندارد. سایت نمایشگاه به صورت اختصاصی برای صنعت سنگ ایران احداث شده و هیچ نمایشگاهی به غیر از نمایشگاه صنعت سنگ در این مکان برگزار نخواهد شد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران تصریح کرد: در حال حاضر یک تیم مطالعاتی بسیار قوی مشغول بررسی و مطالعه دقیق و موشکافانه روی این موضوع هستند تا با مطمئن ترین راه و روش دائمی شدن نمایشگاه بین المللی سنگ ایران را محقق سازند.

وی یادآورشد: برای دائمی شدن نمایشگاه بین المللی سنگ ایران باید تمامی جوانب بررسی شود تا هم منافع شرکت کنندگان در نمایشگاه به بهترین شکل ممکن تضمین شود و هم منافع سهامداران نمایشگاه، و برنامه ریزی ها به شکلی باشد که حضور حداکثری فعالان صنعت سنگ در نمایشگاه رقم بخورد.

نیکفر تاکید کرد: انشاء الله نمایشگاه سنگ ایران در افق ده ساله به نقطه ای خواهد رسید که به عنوان زیباترین، شکیل ترین، بزرگترین و پرتعداد ترین نمایشگاه سنگ خاورمیانه مطرح شود که این امر فقط و فقط با کمک و همکاری تمامی فعالان صنعت سنگ کشور امکان پذیرخواهد شد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید