دانشگاه امیرکبیر حامی علمی نمایشگاه سنگ ایران

دانشگاه امیرکبیر حامی علمی نمایشگاه سنگ ایران

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران: طبق مذاکرات انجام شده با دکترهمایون کتیبه ریاست محترم دانشکده مهندسی معدن، متالورژی دانشگاه صنعتی امیر کبیر مقرر شد که این دانشکده حامی علمی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران باشد.

297
0
بهنام نیکفر
بهنام نیکفر

بهنام نیکفر مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: طبق مذاکرات انجام شده با دکترهمایون کتیبه ریاست محترم دانشکده مهندسی معدن، متالورژی دانشگاه صنعتی امیر کبیر مقرر شد که این دانشکده حامی علمی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران باشد.

وی افزود: با همکاری و همیاری دکتر کتیبه در نظر داریم در مدت برگزاری نمایشگاه با بالاترین ظرفیت از حضور اساتید برجسته این دانشکده بهرمند شویم. با حضور اساتید محترم دانشکده کارگاههای آموزشی در زمینه استخراج معدن تشکیل خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به وجود معادن متعدد در اطراف نمایشگاه بین المللی سنگ ایران این ظرفیت وجود دارد تا بخشی از کلاس های آموزشی را در معادن برگزار کنیم.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران تصریح کرد: برگزاری تورهای بازدید و آموزشی از معادن و کارخانجات سنگبری از دیگر برنامه های نمایشگاه نهم است که این مهم با همکاری و همیاری دکتر کتیبه و همکاران ایشان انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به کمبودهای آموزشی که در برخی معادن وجود دارد در نظر داریم بهترین و بالاترین استفاده را از حضور اساتید دانشگاه امیرکبیر داشته باشیم و در مدت برگزاری نمایشگاه کلاس های آموزشی مستمر در خصوص روش های نوین استخراج و همچنین روش های نوین صادرات سنگ برگزار کنیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

2 × 3 =