حضور انجمن سنگ ترکیه، روسیه و برزیل در نمایشگاه سنگ ایران

حضور انجمن سنگ ترکیه، روسیه و برزیل در نمایشگاه سنگ ایران

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران: انجمن سنگ کشور ترکیه و انجمن سنگ کشور روسیه و برزیل در نمایشگاه نهم حضور خواهند داشت.

165
0
بهنام نیکفر
بهنام نیکفر

بهنام نیکفر مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: برای برگزاری نمایشگاه نهم یک سری کارهای عمرانی و زیر ساختی که مورد نیاز سایت نمایشگاه است انجام خواهد شد که از هم اکنون مهندسان و کارگران در سایت نمایشگاه حضور یافته و مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: تیم بازاریابی و بخش بین الملل نمایشگاه نیز فعالیت خود را از دو ماه قبل آغاز کرده و رایزنی های این تیم برای حضور هر چه بیشتر شرکت های خارجی همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با رایزنی های صورت گرفته برخی از انجمن های کشورهای مختلف نیز برای حضور در نمایشگاه نهم اعلام آمادگی کرده اند؛ به عنوان مثال انجمن سنگ کشورترکیه و انجمن سنگ کشور روسیه و برزیل در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: برنامه جامع و گسترده ای برای حضور تمامی افرادی که با صنعت سنگ در ارتباط هستند وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: برای نمایشگاه نهم با همکاری شهرداری و شورای شهر نیم ور از تمامی شهرداران کشور برای حضور، دعوت خواهد شد، همچنین با همکاری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و مسئولین استان مرکزی مقدمات دعوت از وزیرصنعت، معدن و تجارت و همچنین معاونین ایشان و وزیر راه و شهرسازی و ریاست محترم سازمان حفاظت محیط زیست فراهم شده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید