بهنام نیکفر: ارتقاء کیفیت نمایشگاه سنگ الویت اصلی ما است

بهنام نیکفر: ارتقاء کیفیت نمایشگاه سنگ الویت اصلی ما است

مدیرعامل نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران: ارتقاء کیفی عوامل گوناگونی مانند تبلیغات، حضور در فضای مجازی، پوشش خبری، امکانات رفاهی غرفه داران و بازدید کنندگان و ... از برنامه های اصلی ما در در برگزاری نمایشگاه می باشد.

298
0
بهنام نیکفر
بهنام نیکفر

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل ازحجار، بهنام نیکفر مدیرعامل نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ضمن تاکید بر نقش همه جانبه نمایشگاه در بخش های گوناگون اقتصادی، فرهنگی و آموزشی اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه نقش موثری در فروش و بازاریابی محصولات ارائه شده دارد. علاوه بر این، همایش ها و کنفرانس هایی که در طول برگزاری نمایشگاه تشکیل می شوند می توانند در بررسی مشکلات موجود صنعت سنگ فرهنگ سازی کنند و آموزش های مورد نیاز را ارائه دهند و در رفع مشکلات موجود راهگشا باشند.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در ادامه افزود: نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی ایران علاوه بر شناسایی کاستی ها و نقائص دوره های پیشین، رویکرد اصلاح گرایی را در برنامه کاری خود گنجانده است.

وی ادامه داد: معتقدیم دستیابی به وضعیت مطلوب و ماندن در عرصه رقابت نیازمند بررسی و تامین مطالبات شرکت کنندگان و بازدید کنندگان است. به همین منظور ارتقاء کیفی عوامل گوناگونی مانند تبلیغات، حضور در فضای مجازی، پوشش خبری، امکانات رفاهی غرفه داران و بازدید کنندگان و … از برنامه های اصلی ما در در برگزاری نمایشگاه می باشد.

وی در ادامه افزود: برای شرکت کنندگان خارجی نیز مزایایی از قبیل حمل و نقل، اسکان و در حد امکان خدمات گمرکی مناسب در نظر داریم و در حال حاضر با انجمن کشورهای چین، هند و ترکیه نیز در حال رایزنی هستیم.

بهنام نیکفر برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی ایران در محل دائمی را امتیازی برای منطقه نیم ور و صنعت سنگ کشور دانست و گفت: برگزاری نمایشگاه در محل دائمی آن برای منطقه و استان مرکزی مزایایی چون اشتغال زایی خوب و بهره وری مناسب به دنبال خواهد داشت اما علاوه بر اینها در سطح کشور نیز مزایای اقتصادی و فرهنگی بسیاری می تواند داشته باشد.

وی تصریح کرد: تاسیس مراکزعلمی و پژوهشی در کنار نمایشگاه و تلفیق دانش نوین و تجربیات نسل گذشته در آن، دستاوردهای اقتصادی بسیاری برای رشد صنعت سنگ کشور به دنبال خواهد داشت.

وی گفت: تاکنون حضور در نمایشگاه دست آوردهای اقتصادی قابل توجهی برای شرکت کنندگان داشته و نظرسنجی ها حاکی از رضایت شرکت کنندگان طی سالهای گذشته و علاقه آنها برای حضور در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در منطقه نیم ور دارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج × سه =