بهرامن: عملکرد نمایشگاه سنگ ایران بسیار خوب است

بهرامن: عملکرد نمایشگاه سنگ ایران بسیار خوب است

254
0
محمدرضا بهرامن
محمدرضا بهرامن

محمدرضا بهرامن، رئیس هیات مدیره خانه معدن ایران در حاشیه چهارمین همایش نقش معدن در توسعه کشور (استان یزد) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: سیاست گذاری های ما برای رشد و توسعه صنعت معدن و سنگ در خانه معدن ایران کاملا هماهنگ با انجمن سنگ ایران و اتاق بازرگانی است. در همین خصوص برنامه های ویژه ای برای افزایش صادرات سنگ ایران تدوین شده که به زودی اجرایی می شود.

رئیس هیات مدیره خانه معدن ایران افزود: ما اعتقاد داریم که سنگ تزئینی ایران می تواند طی یک برنامه ۴ یا ۵ ساله سهم ۲ میلیارد دلاری در صادرات داشته باشد. خانه معدن ایران با همکاری انجمن سنگ ایران تمامی اقدامات لازم برای رسیدن صنعت سنگ ایران به صادرات ۲ میلیارد دلاری را انجام خواهند داد. با ظرفیت های بیشماری که در بخش فراوری صنعت سنگ ایران وجود دارد تحقق این امر دور از انتظار نیست.

بهرامن در خصوص نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات، نیمور) گفت: نمایشگاه بین المللی سنگ ایران تا به الان بسیار موفق بوده و قطعا یکی از بهترین نمایشگاه های صنعت سنگ ما است. هر ساله شاهد تغییرات اساسی و عمرانی در این نمایشگاه هستیم که این نشان دهنده همت بالای مسئولان آن است. سمینارهایی که در کنار این نمایشگاه برگزار می شود آن را موفق تر کرده است. این نمایشگاه با گرفتن اطلاعات از دیگر کشورها و دعوت از تجار و بازرگانان بین المللی توانسته خود را به یک برند بین المللی تبدیل کند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

8 + هفده =