برگزاری همایش سازمان زمین‌شناسی در بهمن ماه

برگزاری همایش سازمان زمین‌شناسی در بهمن ماه

45
0
معدن سنگ
معدن سنگ

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، دومین همایش و نمایشگاه تخصصی بین‌المللی اکتشاف موادمعدنی با نگرش ویژه بر توسعه پایدار از سوی سازمان زمین‌شناسی در بهمن ماه برگزار می‌شود.

از سوی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت دومین دوره نمایشگاه اکتشاف مواد معدنی با هدف انتقال فناوری و توسعه مدیریت تخصصی در اکتشافات از ۸ تا ۱۰ بهمن ماه سال جاری در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

محوریت این نمایشگاه اکتشاف و توسعه پایدار، قانون معادن و دستورالعمل‌های اکتشافی (نقشه‌راه، استراتژی اکتشاف، چالش‌ها و موانع در اکتشاف، استانداردسازی در اکتشاف)، روش‌های تامین منابع مالی اکتشاف، مدیریت در اکتشاف، آموزش در اکتشاف، ژئوفیزیک و کاربرد آن در اکتشاف، روش‌های ژئوشیمی و زمین‌شناسی اقتصادی در اکتشاف، حفاری‌های اکتشافی، مدل‌سازی و ارزیابی و تصمیم‌گیری در اکتشاف عنوان شده است.

نحوه تهیه گزارش‌های فنی جهت ارائه بهتر نتایج گزارش‌های اکتشافی و تخمین ذخیره، تکنیک‌های صحرایی و آزمایشگاهی برداشت آثار کانسارهای مس پورفیری، نکات کلیدی قبل از تخمین ذخیره، آشنایی با خوشه‌بندی عناصر ردیاب طلای اپی‌ترمال و تحلیل آن به روش هندسی، کاربرد و طراحی روش‌های ژئوفیزیک در حل مسائل معدن با نگاه ویژه بر اکتشاف معادن فلزی و سنگ‌های ساختمانی عناوین کارگاه‌های این رویداد است.

  • ایسنا
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج + سه =