برگزاری دهمین کنفرانس مهندسی معدن با شعار «تعامل صنعت و دانشگاه، شکوفایی...

برگزاری دهمین کنفرانس مهندسی معدن با شعار «تعامل صنعت و دانشگاه، شکوفایی معدن»

عضو هیات علمی گروه مهندسی معدن دانشگاه کاشان: این کنفرانس‌ از سال 1378 توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران در تهران برگزار شد و امسال نیز دهمین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن در کاشان و به همت انجمن علمی مهندسی معدن دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

457
0
دهمین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن
دهمین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن

 به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، سید محمد رضویان، عضو هیات علمی گروه مهندسی معدن دانشگاه کاشان و رییس برگزاری دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن، شعار این کنفرانس را «تعامل صنعت و دانشگاه، شکوفایی معدن» ملی اعلام کرد و گفت: کنفرانس‌های علمی دانشجویی فرصت خوبی برای محققان و پژوهشگران به خصوص دانشجویان است تا بتوانند یافته‌های علمی و  فعالیت‌های خود را در محلی مناسب، در معرض دید و استفاده دیگران قرار دهند.

وی افزود: هدف از برگزاری این کنفرانس ملی انتقال تجربیات پژوهشگران و محققان و آشنایی دانشجویان با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی‌های به روز مهندسی معدن است. از زمان فراخوان کنفرانس بیش از ۱۰۰ مقاله به دبیرخانه فرستاده شده که پس از بررسی هیات داوران، ۸۰ مقاله پذیرفته که ۳۶ مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر در روز برگزاری کنفرانس ارائه خواهند شد.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در این همایش تا اول اردیبهشت ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت http://10smec.kashanu.ac.ir/fa/congressMembers در کنفرانس ملی معدن ثبت نام کنند.

رضویان اظهار کرد: این کنفرانس‌ از سال ۱۳۷۸ توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران در تهران برگزار شد و امسال نیز دهمین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن در کاشان و به همت انجمن علمی مهندسی معدن دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

بر پایه این گزارش، دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن، از تاریخ ۷ تا ۹ اردیبهشت ماه با حضور دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه ی معدن و با مشارکت مراکز معدنی و صاحبان صنایع و معادن در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

13 + نوزده =