برگزاری دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد در آذر ماه

برگزاری دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد در آذر ماه

335
0
دومين نمايشگاه سنگ ساختماني استان يزد
دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، عامل توسعه خوشه سنگ استان یزد از برگزاری دومین نمایشگاه سنگ ساختمانی استان یزد(ISTONEX 2016) در آذر ماه سال جاری خبر داد.

«محمد کریمی» با اعلام این خبر گفت: بازاریابی و توسعه بازار محصولات خوشه سنگ استان یزد و شناساندن توانمندیها و قابلیتهای تولیدی واحدهای ذینفع خوشه سنگ به سایر مخاطبان این صنعت از مهمترین اهداف این نمایشگاه است.

کریمی تصریح کرد: دومین نمایشگاه سنگ های ساختمانی استان یزد (ISTONEX 2016) با حضور واحدهای فرآوری سنگ ساختمانی استان یزد از ۲ تا ۵ آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۲۰ واحد فراوری سنگ در استان وجود دارد، اظهار داشت: با توجه به اینکه استان یزد از پتانسیل و ظرفیت های بالایی در صنعت سنگ و معادن سنگ برخوردار است، برپایی این نمایشگاه فرصتی را برای تولید کنندگان و فعالان این حوزه برای عرضه و ارائه تولیدات، توانمندیها و قابلیت های خود فراهم کرده است.

عامل توسعه خوشه سنگ استان یزد خاطر نشان کرد: همزمان با این رویداد تورهای بازدید از صنایع سنگ استان، اجرای پنل های تخصصی و جلسات مشترک تجاری توسط خوشه سنگ برگزار خواهد شد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید