تشریح برنامه های سفر وزیر صنعت به استان مرکزی

تشریح برنامه های سفر وزیر صنعت به استان مرکزی

مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی برنامه‌‌های وزیر صنعت و معدن در استان را تشریح کرد.

315
0
محمدرضانعمت زاده
محمدرضانعمت زاده

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایسنا، مصطفی عرب مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی در آستانه سفر وزیر صنعت و معدن به استان اظهار کرد: مراسم استقبال از محمدرضا نعمت‌زاده عصر روز چهارشنبه با حضور مسئولان استان در ورودی شهرستان دلیجان انجام خواهد شد و وی پس از استقبال، در مراسم افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران در نیم‌ور محلات شرکت خواهد کرد.

وی افزود: افتتاح یکی از واحدهای بزرگ صنعت سنگ در محلات و پس از آن سفر به خمین و حضور در جلسه انجمن‌ها و تشکل‌های حوزه صنعت و معدن در خمین دیگر برنامه‌‌های وزیر صنعت در اولین روز سفر به استان است.

عرب تصریح کرد: این نشست به جهت بررسی وضعیت و مشکلات حوزه صنعت و معدن منطقه و جمع‌بندی نیازها و مشکلات انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: وزیر صنعت و معدن صبح دومین روز از سفر به استان مرکزی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دیدار خواهد داشت و پس از آن در جلسه‌ای با صنایع بزرگ استان شرکت خواهد کرد.

عرب با بیان اینکه در این نشست نیز مشکلات و معضلات و نیازها در قالب گفتگو با مدیران و مسئولان صنایع بررسی و جمع‌بندی خواهد شد، گفت: امید است با انتقال و طرح مسائل کلان حوزه صنعت و معدن استان توسط وزیر در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور زمینه رفع مشکلات در این بخش فراهم شود.

وی شرکت در جلسه ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان را از دیگر برنامه‌های نعمت‌زاده در استان مرکزی عنوان کرد و افزود: بازدید از واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی حاجی‌آباد اراک و پس از آن سفر به ساوه و بازدید از واحدهای صنعتی «پروفیل صفا»، «اسپیدار» و «مقرسازی» از واحدهای بزرگ صنعتی این شهرستان و بررسی مشکلات این صنایع، در ادامه سفر وزیر صنعت و معدن به استان برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: از رییس بانک مرکزی، روسای بانک ملی و بانک صنعت و معدن و یکی از اعضای صندوق توسعه ملی جهت حضور در استان همزمان با حضور وزیر صنعت و معدن دعوت به عمل آمده است، اما حضور این افراد در استان همچنان قطعی نشده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

16 − پنج =