بالا بردن سطح آگاهی مخاطب با تلویزیون اینترنتی معماری

بالا بردن سطح آگاهی مخاطب با تلویزیون اینترنتی معماری

154
0
محمدحسین رحمانی
محمدحسین رحمانی

محمدحسین رحمانی مدیرعامل تلویزیون اینترنتی معماری (معماریTv) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: این شرکت اولین تلویزیون اینترنتی معماری است که در زمینه مصاحبه، پروژه، نقد و بررسی طرح های اجراء نشده و اجراء شده فعالیت می کند. این شرکت از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی در ادامه گفت: معماری TV جهت بالا بردن آگاهی و اشراف مخاطبان خود به رویداد های معماری تلاش های مستمری را انجام می دهد. بررسی طرح های اجرا نشده در جهت آگاه سازی مخاطبان از پروژه هایی که هیچ وقت به مرحله اجرا نرسیدند یکی از بخش های جذاب این تلویزیون اینترنتی معماری است. در این بخش ما به نمایش پروژه های اجرا نشده می پردازیم و معمار پروژه نیز درباره مفهوم، رویکرد و هدف طراحی توضیح می دهد.

مدیرعامل تلویزیون اینترنتی معماری افزود: یکی از جذاب ترین بخش های معماری TV بررسی پروژه های موفق نیز می باشد. معماری TV به سراغ پروژه های موفق رفته و ضمن ارائه ویدئو با حضور معمار پروژه و توضیحات وی، موجب انتقال صحیح موضوع و درک بهتر مخاطب از بنا می شود.

رحمانی گفت: معماری TV شنبه هر هفته به پخش مصاحبه با یکی از معماران بنام کشور می پردازد و ضمن انتقال خط فکری معمار سعی می کند تا مخاطب را از نگرش معمار گونه ایشان آگاه کند. بعضاً برخی از گفتگوهای معماری TV با معمار مربوطه چالشی می شود که صرفاً جهت روشن شدن موضوع و تفهیم صحیح مطلب به مخاطب می باشد.

وی تاکید کرد: تاکنون با بیش از ۳۰ معمار مصاحبه داشته ایم.

وی خاطر نشان کرد: حضور در نمایشگاه های داخلی برای معرفی فعالان صنعت سنگ و صنایع مربوطه بسیارمفید است، سطح کیفی و برگزاری نمایشگاه به برگزار کننده نمایشگاه مربوط می شود که خوشبختانه در ایران سطح کیفی نمایشگاه های صنعت سنگ بسیار خوب است.

وی افزود: ساعت برگزاری نمایشگاه اگر تغییر کند بهتر است، زیرا نمایشگاهی که از صبح الی عصر درهوای گرم تابستان برگزار می شود برای بازدیدکنندگان  شرایط مطلوبی را ایجاد نمی کند. اگر تجدید نظری در ساعت برگزاری نمایشگاه ها داشته باشند، مثلا از عصر الی شب برگزار شود، شرایط بهتری برای بازدید کنندگان ایجاد می شود.

  • فاطمه حاج قاسمی

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه × چهار =