بازار اونیکس تک رنگ در قیاس با اونیکس چند رنگ

بازار اونیکس تک رنگ در قیاس با اونیکس چند رنگ

طراحی دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر بسیار هزینه بر است چرا که این نوع سنگ از خانواده سنگ های بسیار لوکس به حساب آمده و قشر خاصی این نوع سنگ را خریداری می کنند.

373
0
onyx
onyx

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، اونیکس تک رنگ و اونیکس چند رنگ  بازار های متفاوتی دارند و قیمت های آنها نیز به تناسب متفاوت است. اونیکس تک رنگ مشتری خاص خود را دارد و اونیکس چند رنگ نیز مشتری خاص خود را.  بر حسب پروژه ها نیز کاربرد سنگ ها نیزمتفاوت است.

رنگ های پرتقالی، سفید، سبز و صورتی به نسبت بیشترین کاربرد را دارند و رنگ های تو در تو را نیز سلیقه های متفاوت  می پسندند. طراحی دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر بسیار هزینه بر است چرا که این نوع سنگ از خانواده سنگ های بسیار لوکس به حساب آمده و قشر خاصی این نوع سنگ را خریداری می کنند.

اونیکس تک رنگ در چند سال اخیر بازار بسیار خوبی داشته و بیشتر از اونیکس چند رنگ شناخته شده اند اما از طرفی اونیکس بازار پراکنده ای دارد و هر کشوری سلیقه خاص خود را در طراحی و معماری اعمال می کند. کشور های اروپایی به علت تنوع بالا در تفکرات معماری، طرح های خاص  و متفاوت را بیشتر از طراحی های تکراری می پسندند و همیشه برنامه و لیست کاری مختص خود را دارند.

اونیکس معمولا به ضخامت ۲ سانت فراوری شده و یا به صورت شمش و مجسمه در دکوراسیون داخلی خانه به کار گرفته می شود.  میتوان مرمر را به صورت تابلوی یک در دو متر در دکوراسیون داخلی هم به کار برد و این نوع کاربرد به صورت تابلوی هنری در دکوراسیون داخلی خانه نصب می شود که مفهوم متفاوتی از سنگ مرمر خواهد بود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

دو × سه =