ایگاندر پلتیک: چشم انداز نمایشگاه سنگ ایران عالی است

ایگاندر پلتیک: چشم انداز نمایشگاه سنگ ایران عالی است

ایگاندر پلتیک مدیر عامل شرکت البرز کانی از جو مناسب نهمین نمایشگاه سنگ ایران نیم ور محلات ابراز رضایت کرد و چشم انداز آینده صنعت سنگ و نمایشگاه مذکور را عالی پیش بینی نمود.

311
0
ایگاندر پلتیک
ایگاندر پلتیک

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایسنا، ایگاندر پلتیک مدیر عامل شرکت البرز کانی هندی تبار در حاشیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ساختمان ایران که در نیمور محلات برگزار شد، از جو مناسب نهمین نمایشگاه سنگ ایران ابراز رضایت کرد و چشم‌انداز و آینده صنعت سنگ و نمایشگاه مذکور را عالی پیش‌بینی کرد .

این فعال اقتصادی هندی با اشاره به مزیت‌های منطقه محلات در صنعت سنگ افزود: در حال حاضر در تمامی دنیا صنعت سنگ در حالت رکود به سر می‌برد، اما محصولی که توسط شرکت البرز کانی به بازار ارائه می‌شود محصولی بی‌بدیل و بدون رقیب است و این شرکت تنها شرکت ارائه‌کننده این نوع سنگ در جهان است .

ایگاندر پلتیک در ادامه به معرفی شرکت خود پرداخت و افزود: شرکت کانی البرز در چابهار با هدف فعالیت‌های معدنی و بازرگانی و به ویژه در زمینه مواد معدنی و کانی فعالیت دارد و در حال حاضر این شرکت بهره‌بردار معدن در زاهدان و معدن باریت در نهبندان است، همچنین در حال  ساخت کارخانه فرآوری سنگ با استفاده از تکنولوژی روز در منطقه آزاد چابهار نیز هستیم.

علی شهبازی، ایگاندر پلتیک، مترجم
علی شهبازی، ایگاندر پلتیک، مترجم
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید