اکبر رنجبرزاده: معیشت مردم دچار اختلال شده است

اکبر رنجبرزاده: معیشت مردم دچار اختلال شده است

عضو هیأت رئیسه مجلس: این همه جوان بیکار زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست. معیشت مردم امروز دچار اختلال شده و ایراد جدی به آن وارد است و حل این مشکل نیازمند یک جهاد اقتصادی و جهاد مدیریتی است و مدیران ما باید از تنبلی و سستی خارج شوند.

345
0
اکبر رنجبرزاده
اکبر رنجبرزاده

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از فارس، اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: آنچه که دولت به عنوان دستاورد عملکرد خود طی سه سال گذشته از آن یاد می‌کند کاهش تورم به ۱۰ درصد است اما در واقع در این مدت حرکت و تحرکی وجود نداشته که بخواهد تورمی داشته باشد.

وی افزود: وقتی که ماشین اقتصادی دولت متوقف باشد خود به خود رکود بر اقتصاد کشور حاکم می‌شود و این رکود باعث شده تا وقفه‌ای جدی عرصه تولید و اشتغال در کشور ایجاد شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: کاهش تورم تا مرحله‌ای قابل دفاع بود اما ادامه این سکون و رکود در اقتصاد آسیب‌زاست و ای کاش ما یک تورم نسبی داشتیم اما ماشین اقتصادی دولت در حرکت بود.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: اکنون اعلام می‌شود که ماشین اقتصادی دولت دچار نقص فنی نیست اما این نبود نقص فنی به خاطر این است که این ماشین حرکتی ندارد و نبود تورم به قیمت ثابت ماندن امور مالی دولت است.

وی افزود: امیدوارم اقتصاد مقاومتی در کشور با نگاه عمیق پیگیری شود و به نتیجه مطلوب برسد اما آنچه که باید گفت این است که تا به امروز رضایتی در این حوزه حاصل نشده و دولت باید چالش‌ها و مشکلات را احصا کند و مجلس نیز قطعا با دولت در این حوزه همکاری خواهد کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت: این همه جوان بیکار زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست. معیشت مردم امروز دچار اختلال شده و ایراد جدی به آن وارد است و حل این مشکل نیازمند یک جهاد اقتصادی و جهاد مدیریتی است و مدیران ما باید از تنبلی و سستی خارج شوند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 × سه =