اونیکس پرتقالی مکزیک هم رقیب اونیکس ایرانی

اونیکس پرتقالی مکزیک هم رقیب اونیکس ایرانی

اونیکس پرتقالی مکزیک یکی از رقبای اصلی اونیکس پرتقالی ایران محسوب می شود که با قیمتی پایین تر از قیمت سنگ ایران در بازار جهانی عرضه می گردد.

299
0
مرمر پرتقالی
مرمر پرتقالی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، اونیکس پرتقالی مکزیک یکی از رقبای اصلی اونیکس پرتقالی ایران محسوب می شود که با قیمتی پایین تر از قیمت سنگ ایران در بازار جهانی عرضه می گردد. اما از نظر ترکیب رنگ بی کیفیت تر از ایران بوده و رنگ آن تیره تر است. اسلب اونیکس پرتقالی با طرح های متنوعی عرضه می شود اما دلیل اصلی رقابتی بودن اونیکس مکزیک قیمت آن می باشد. ذخیره بالای این سنگ در دو کشور ایران و مکزیک درخور توجه است که این دو کشور از تولید کنندگان اصلی اونیکس پرتقالی به حساب می آیند. نوع تبلیغاتی که در زمینه اونیکس پرتغالی در سطح اروپا صورت می گیرد معمولا متعلق به کشور مکزیک است که این تبلیغات با شیوه ای نوین صورت می گیرد.

بزرگترین وارد کنندگان این نوع اونیکس سه کشور ایتالیا، اسپانیا و پرتقال هستند که بیشتر خرید آن ها به صورت کوپ بوده و با تکنولوژی های روز دنیا فرآوری این اونیکس را بر عهده دارند. بیشتر این نوع مرمر برای دکوراسیون داخلی خانه و یا هتل به کار می رود.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

7 − پنج =