اونیکس و بناهای مدرن

اونیکس و بناهای مدرن

یشتر مرمر های تولید شده در ایران منطبق با استاندارد های جهانی است که با ضخامت دو سانت و با کیفیت دستگاه های مدرن ایتالیایی در خدمت مشتریان در داخل و خارج از ایران قرار می گیرد.

360
0
onyx
pnyx

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مرمر هایی که در ایران وجود دارند از طراحی بسیار خاصی برخوردارند. این سنگ ها زیبایی بسیار ساده و در عین حال بسیار دلچسبی دارند. شاید شما یک معمار باشید و شاید یک طراح که در این صورت گزینه های فراوانی برای کار با مرمر پیش روی شما قرار دارد که میتوانید از این گزینه ها بیشترین استفاده را داشته باشید.

مرمر به رنگ های متنوعی وجود دارد. اما یکی از رنگ های بسیار خاص در ایران رنگ پرتقالی است که همچون اونیکس مکزیک بسیار پر طرفدار و بسیار گران قیمت است اما ارزش آن برای طراحی  ۱۰۰ درصد است. بیشتر مرمر های تولید شده در ایران منطبق با استاندارد های جهانی است که با ضخامت دو سانت و با کیفیت دستگاه های مدرن ایتالیایی در خدمت مشتریان در داخل و خارج از ایران قرار می گیرد که خود بازار بسیار ایده آلی را برای این نوع سنگ به وجود آورده است.

معمولا از زمان های گذشته مرسوم بوده است که مرمر را برای تزئینات داخلی خانه و یا سالن های همایش به کار گیرند اما امروزه کمی سلیقه ها تغییر یافته و تحولی بزرگ در این صنعت به وجود آمده است. مرمر نوعی آرامش به انسان می بخشد و این یکی از مهمترین گزینه هایی است که در ایران بیشتر به آن توجه می شود. سنگ مرمر و یا اونکیس بیشتر در مجسمه سازی و امروزه در تابلو سنگ هایی از جنس مرمر برای تزئین داخل خانه ویا هتل و رستوران های شیک مورد استفاده قرار می گیرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج × 3 =