اولین نمایشگاه سنگ مرمر و سنگ های طبیعی معادن در مراکش

اولین نمایشگاه سنگ مرمر و سنگ های طبیعی معادن در مراکش

460
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، اولین نمایشگاه سنگ مرمر و معادن سنگ طبیعی در مراکش از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ ژانویه در فضای دفتر اوراق بهادار در کازابلانکا برگزار می شود. این نمایشگاه توسط گروه پیشرو در برگزاری نمایشگاه ها در شرق میانه؛ آفریقای شمالی و کشورهای اروپایی (Pyramids International Group) و با حمایت انجمن صادر کنندگان معادن در استانبول و انجمن کارفرمایان سنگ مرمر مراکش برگزار می شود.

کشورهای شرکت کننده در اولین دوره عبارتند از: مراکش؛ مصر؛ عربستان سعودی؛ ترکیه؛ ایتالیا؛ چین و  هند… ترکیه مهمان افتخاری این دوره از نمایشگاه می باشد.

۱۲۵ شرکت کننده در این نمایشگاه حضور می یابند؛ از جمله شرکت تعادل با کار در بخش سنگ مرمر در مراکش؛ مهندسی معماری؛ دکوراسیون و طراحی صنعتی؛ بهبود املاک و مستغلات و ساخت و ساز؛ حمل و نقل و تدارکات؛ مصالح ساختمانی و معادن سنگ؛ صادرات و  واردات؛ همچنین با مشارکت مهندسان و کارشناسان و همه کسانی که یک رابطه مستقیم یا غیر مستقیم با سنگ مرمر و بخش ساخت و ساز دارند.

انتظار می رود ۸۰۰۰ بازدید کننده حرفه ای در مراکش و خارج از آن در طول این رویداد ویژه حضور یابند.

به گفته سازمان دهندگان این نمایشگاه، کشور مراکش با توجه به ثروت اقتصادی و ثبات سیاسی و موقعیت جغرافیایی ویژه بین اروپا و آفریقا برای برگزاری این نمایشگاه انتخاب شده است. تمام این عوامل ازمراکش کشوری با ظاهر توسعه جدید و یک رویای بین المللی برای سرمایه گذاران ساخته است.

مراکش نه تنها دروازه ورود به آفریقا است بلکه این کشور فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری به موجب تجارت های متعدد و توافقات خود با چند کشور از جمله ایالات متحده آمریکا؛ مصر؛ ترکیه و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارسفراهم کرده است.

شهر کازابلانکا از آن جهت برای برگزاری این رویدادانتخاب شده است که  رشد بی سابقه ای  را در سالهای اخیر داشته و آرمان های مختلف اقتصادی را برای بازدیدکنندگان رقم زده است.

این شهر اولین پایتخت اقتصادی مراکش برای اعراب و دومین برای آفریقا بعد از بندر طنجه دریای مدیترانه است.

منبع: http://www.na3ma.ma

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

17 − چهارده =