انتقاد محمد علی بشارتی از حقوق‌های نجومی مدیران

انتقاد محمد علی بشارتی از حقوق‌های نجومی مدیران

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام: مردم ما سختیها را تحمل می‌کنند، اما بی‌انضباطیها و بی‌عدالتیها را تحمل نمی‌کنند، امیدوارم که دولت و همه دست‌اندرکاران تلاش مضاعف کرده و به موضوع حقوقهای نجومی پایان دهند.

109
0
محمدعلی بشارتی

 به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم؛ محمدعلی بشارتی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  با انتقاد از پرداخت حقوقهای نجومی به برخی مدیران دولتی، گفت: قانون «نظام هماهنگ  پرداخت» که در مجلس تصویب شده است باید با جدیت پیگیری شود.

وی با بیان اینکه دریافتی دولتیها و مجلسیها قابل قبول است، افزود: بعضی از مدیران در بیش از ۱۲ اجلاس شرکت کرده و برای هر اجلاس رقمهای نجومی دریافت می‌کنند.

بشارتی با اشاره به سوابق خدمتی‌اش، اظهار کرد: بنده بعد از ۵۰ سال بازنشستگی و خدمت در سپاه پاسداران و وزارت کشور، کمتر از ۵ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم.

وزیر پیشین کشور با بیان اینکه در کشور بعضی از افراد ۷۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرند، گفت: اینها برای جمهوری اسلامی و مردم ایثارگر ما که در هر شرایطی از انقلاب و رهبری حمایت کردند، خوب نیست.

بشارتی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ما سختیها را تحمل می‌کنند، اما بی‌انضباطیها  و بی‌عدالتیها را تحمل نمی‌کنند، امیدوارم که دولت و همه دست‌اندرکاران تلاش مضاعف کرده و به موضوع حقوقهای نجومی پایان دهند.

0
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

17 − نه =