خوش آمال: مشکل مالیات بر ارزش افزوده حل شود

خوش آمال: مشکل مالیات بر ارزش افزوده حل شود

فعال با سابقه صنعت سنگ در شمس آباد تهران: یکی از بزرگترین مشکلات واحدهای سنگبری مالیات بر ارزش افزوده است که علیرغم اعتراض های پیاپی فعالان صنعت سنگ هنوز این مشکل حل نشده است.

452
0
کارخانه سنگبری
کارخانه سنگبری

امیر خوش آمال فعال با سابقه صنعت سنگ در شمس آباد تهران و مدیر کارخانه سنگبری «افسان دژ» در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: توقع ما از مسئولین دولتی این است بیش از پیش به صنعت سنگ توجه داشته باشند و مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد را برطرف کنند.

وی افزود: در کارخانه ما حدودا ۲۵ کارگر فعالیت می کرد که به دلیل رکود حاکم بر بازار مجبور شدیدم کارگرهایمان را تعدیل کنیم و در حال حاضر فقط ۶ نفر در کارخانه مشغول فعالیت هستند.

فعال با سابقه صنعت سنگ در شمس آباد تهران خاطر نشان کرد: صحبتهای بسیار زیادی در مورد صادرات انجام می شود اما به اعتقاد من تا بازار داخلی و فعالیت های ساختمانی و عمرانی در داخل کشور راه نیافتد صنعت سنگ از رکود خارج نمی شود. شکل گیری صادرات سنگ زمانبر است و برای موفقیت در آن باید دقت های زیادی را به خرج داد.

وی تصریح کرد: یکی از بزرگترین مشکلات واحدهای سنگبری مالیات بر ارزش افزوده است که علیرغم اعتراض های پیاپی فعالان صنعت سنگ هنوز این مشکل حل نشده است. لازم است که دولت و مجلس در نحوه اجرای این قانون تجدید نظر کنند و دراین مساله مشکلات واحدهای تولیدی را مد نظر قرار دهند.

وی گفت: کارخانه سنگبری ما در فرآوری سنگ های مرمریت و تراورتن فعالیت دارد و خدا را شکر در بحث تامین سنگ خام مورد نیاز کارخانه هیچ مشکلی نداریم. معادن بسیار زیادی در ایران است که سنگ های آنها با کمی اختلاف در درجه و کیفیت قابلیت فرآوری دارند و می توان از آنها استفاده کرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

19 − 3 =