امیر حسین جعفری: دلار گران شود به نفع صنعت سنگ است

امیر حسین جعفری: دلار گران شود به نفع صنعت سنگ است

مدیرعامل شرکت سنگ پاریاب: دلار گران باعث می شود که مشتریان ما از کشورهای دیگرتمایل بیشتری برای خرید محصولات ما داشته باشند و ما در بازارهای جهانی به لحاظ قیمت قدرت رقابت بسیار زیادی داشته باشیم.

205
0
امیر حسین جعفری
امیر حسین جعفری

امیر حسین جعفری مدیرعامل شرکت سنگ پاریاب در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: این شرکت در شمس آباد تهران واقع شده و کار خود را از سال ۱۳۹۰آغاز کرده است. ما قبلا در حوزه فروش سنگ فعالیت می کردیم اما از سال ۱۳۹۰ وارد حوزه تولید شدیم و فرآوری سنگ را در کارخانه آغاز کردیم.

وی افزود: کارخانه ما به طور عمده در فراوری سنگ تراورتن فعالیت دارد و سنگ خام مورد نیاز خود را نیز از محلات تامین می کنیم.

مدیرعامل شرکت سنگ پاریاب تصریح کرد: متاسفانه به دلیل کم بودن سنگ های تراورتن درجه یک ما نیز همانند دیگر کارخانه دارها در تامین سنگ خام درجه یک مشکل داریم.

وی ادامه داد: رکود روی کار ما نیز تاثیر گذاشته و فعالیت ما را کاهش داده است، برای برون رفت از این وضعیت دولت باید سیاست هایی اتخاذ کند که ساختمان سازی در کشور راه بیافتد. تا این اتفاق نیافتد نمی توان امیدوار بود که رکود پایان یابد.

وی خاطر نشان کرد: اگر دلار گران شود برای فعالان صنعت سنگ و به طور کل برای کسانی که در کار تولید هستند خوب است. دلار گران باعث می شود که مشتریان ما از کشورهای دیگر تمایل بیشتری برای خرید محصولات ما داشته باشند و ما در بازارهای جهانی به لحاظ قیمت قدرت رقابت بسیار زیادی داشته باشیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

دو × 4 =