النا آمادینی: تکنیسین‌های سنگ ایتالیا به ایران خواهند آمد

النا آمادینی: تکنیسین‌های سنگ ایتالیا به ایران خواهند آمد

مدیر نمایشگاه سنگ ورونای ایتالیا: در ماه آینده سمیناری درباره بازار ایران و همكاری با این كشور در زمینه صنعت سنگ برگزار می‌کنیم که پس از جمع بندی تعدادی از كارشناسان، تكنیسین‌ها و  تولیدکنندگان سنگ ایتالیا برای ارتقای تکنولوژی صنعت سنگ به ایران می‌آیند.

374
0
النا آمادینی
النا آمادینی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، النا آمادینی مدیر نمایشگاه سنگ ورونای ایتالیا در همایش «رویکرد صادرات محور صنعت سنگ» که در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد اظهار داشت: نمایشگاه سنگ ورونا سال‌ها با شرکت‌های ایرانی کار کرده است و بر این اساس نیازی به برداشتن تحریم‌ها در این رشته صنعتی نداشتیم گرچه این مساله راه را برای تبادلات تجاری راحت‌تر خواهد کرد.

وی افزود: امروز تصویر ایران در خارج از کشور به گونه‌ای شده است که بازارهای بزرگ جهانی تمایل زیادی به همکاری با این کشور را دارند و در این راستا آینده این روابط و همکاری ها را بسیار خوب ارزیابی می‌کنم.

مدیرنمایشگاه سنگ ورونای ایتالیا ادامه داد: تولیدات سنگ در ایران فراوان است و این نقطه قوت صنعت سنگ ایران است اما برای صادرات سنگ ایران مشکلاتی نیز وجود دارد که باید برطرف شود.

وی تاکید کرد: تعداد شرکت‌های ایرانی که در نمایشگاه ورونا شرکت می‌کنند سال به سال افزایش پیدا می‌کند که این امر نشانه بسیار خوبی است برای اینکه ارتباطات بهتری شکل بگیرد وبسترهای  صادرات فراهم شود.

آمادینی گفت: در ایتالیا در زمینه تکنولوژی ماشین آلات به دانشی دست یافته ایم و ماشین آلاتی با توانایی های بالا تولید کرده ایم که انسان به هیچ وجه نمی‌تواند این توانایی ها و عملکردها را داشته باشد.

وی تاکید کرد: بهره‌گیری از تکنولوژی های روز و مدرن سبب بالا رفتن تولیدات و کیفیت فرآوری می‌شود و بازگشت سرمایه نیز به همراه خواهد داشت.

آمادینی خاطرنشان کرد: برخی از تکنولوژی‌هایی که در ایران وجود دارد قدیمی شده است و کارخانه جات ایران نیازمند تکنولو‍ژی‌های جدید در صنعت سنگ هستند.

وی یادآور شد: در ماه آینده سمیناری درباره بازار ایران و همکاری با این کشور در زمینه صنعت سنگ برگزار می‌کنیم که پس از جمع بندی تعدادی از کارشناسان، تکنیسین‌ها و  تولیدکنندگان سنگ ایتالیا برای ارتقای تکنولوژی صنعت سنگ به ایران می‌آیند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

11 + 6 =