«الماس برش آریا» پیشرو در ارائه کیفیت

«الماس برش آریا» پیشرو در ارائه کیفیت

193
0
آریا فصاحت
آریا فصاحت

آریا فصاحت مدیرعامل شرکت الماس برش آریا در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ با طراحی و ساخت دستگاه تولید دانه های الماسه برش سنگ با نام تجاری الماس برش آریا آغاز کردم.

وی در ادامه گفت: کلیه ماشین آلات تولید و مونتاژ سیم برش الماسه در مجموعه الماس برش آریا با تکیه بر توان داخلی، طراحی و تولید شده است. از جمله این ماشین آلات می توان به انواع پرس سرد، پرس گرم سینترینگ، پرس های تزریق سیم برش الماسه تزریق لاستیک و … اشاره کرد.

وی تصریح کرد: الماس برش آریا در زمینه تولید انواع سیم برش الماسه پیشگام بوده و تا به الان جدیدترین تولیدات داخلی را ارائه نموده ایم. برخی از محصولات تولیدی این شرکت به شرح زیر است: اولین سازنده ماشین آلات تولید دانه های الماسه به روش سینترینگ در ایران، اولین تولید کننده سیم برش الماسه گرانیت بر و ماربل بر، دستگاه تزریق لاستیک، اولین تولید کننده سیم برش الماسه ماربل بر بدون نیاز به آب در ایران، اولین تولید کننده سیم برش الماسه جهت دستگاه های تک لاین و مولتی وایر در ایران.

مدیرعامل شرکت الماس برش آریا افزود: این شرکت از بدو تاسیس تاکنون بهترین ضمانت ها را به مشتریان خود داده و همچنین سبب کاهش قیمت سیم برش در ایران شده است، به طوری که با وجود افزایش چند برابری هزینه های تولید در سالیان اخیر محصولات این شرکت کمترین افزایش قیمت را داشته اند.

وی یادآور شد: با وجود تمام محدودیت های موجود ما تلاش می کنیم با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها، ابزارآلات و مواد اولیه عالی و تاکید بر بومی سازی و استفاده از ایده های نو در بخش تحقیقات و توسعه، بهترین استانداردهای کیفی را به مشتریان ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه بخش عمده ای از مواد اولیه محصولات تولیدی ما از کشورهای دیگر وارد می شود. اگر کیفیت مواد اولیه داخلی بالا رود به طور حتم از مواد اولیه داخلی استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت الماس برش آریا گفت: عمده ترین ضعف در صادرات سنگ کمبود دانش فرآوری در برخی کارخانجات سنگبری است. در حال حاضر ماشین آلاتی که در ایران تولید می شوند کیفیت لازم را دارند و می توان با اتکاء به آنها سنگ با کیفیت تولید کرد اما برخی از کارخانجات سنگبری ما هنوز صادرات سنگ را اولویت کار خود قرار نداده اند. ما برای افزایش صادرات باید سلیقه های مختلفی که در بازارهای جهانی وجود دارد را لحاظ کنیم.

وی در ادامه افزود: برای افزایش صادرات سنگ باید مشکلات بانکی که در این زمینه وجود دارد برطرف شود همچنین فعالان صنعت سنگ ایران باید در نمایشگاه های بین المللی حضور داشته باشند و سنگ ایران را به دنیا معرفی کنند. در زمینه افزایش صادرات، کشورهای دیگر تجربه های بسیار ارزنده ای دارند که باید از این تجربیات استفاده کرد. بسیاری از متخصصان و فعالان صنعت سنگ نیز در این زمینه تجربیات ارزنده ای را کسب کرده اند که اگر این تجربیات مورد استفاده قرار گیرد ما مراحل موفقیت را با سرعت بیشتری طی خواهیم کرد.

وی افزود: در نمایشگاه هایی که در ایران برگزار می شود باید بیشترین حضور تجار و بازرگانان بین المللی و معماران مطرح دنیا را داشته باشیم و به نوعی قدرت و ظرفیت های بیشمار صنعت سنگ ایران را در معرض دید آنها قرار دهیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 + هفده =