افزایش ۱۰درصدی صادرات سنگ ایتالیا نسبت به سال ۲۰۱۲

افزایش ۱۰درصدی صادرات سنگ ایتالیا نسبت به سال ۲۰۱۲

316
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، بنا به گفته گروه اقتصادی INTERNAZIONALE MARMI E MACCHINE CARRARA S.p.A.  صادرات کشور ایتالیا در سال ۲۰۱۳ نسبت به سال ۲۰۱۲ ، ۱۰ درصد افزایش داشته است. اکنون در سال ۲۰۱۶ این روند حفظ شده که معرف قدرت کشور ایتالیا در این زمینه می باشد.  این در حالی است که بازار ایالات متحده رشد ۲۲ درصدی را در این چند سال داشته است و هدف بسیار خوبی برای صادرات کشور ایتالیاست.

در سال ۲۰۱۴ صادرات سنگ های ساختمانی ایتالیا به رقم  ۴،۲۷۱،۹۶۲ تن برابر با ارزش سود آوری: ۱۹۳۲۳۲۰۰۲۹ یورو بوده که افزایش  ۲٫۲۴درصدی را نسبت به سال های قبل نشان میدهد. آنالیز آمار جهانی در زمینه صادرات سنگ کشور ایتالیا  ۴٫۴ درصدی  از سال ۲۰۱۲ ال سال ۲۰۱۳ را همراه با سود آوری ۴۵۲٫۳ یورو در هر تن را نشان می دهد که این  موضوع در مورد سنگ های فراوری شده  برابر با ۵۸۰٫۶ یورو در تن می باشد.

یکی از نکاتی که باید در نظر گرفت کشور ایتالیا آموزش بسیار خوب و یاپه ای در نحوه ایجاد ارتباط با مشتری و توسعه محصول را در چند سال اخیر داشته است که تاثیر آن در میزان کسب و کار و صادرات در صنعت سنگ به خوبی قابل رویت است.

این در حالی است که تبادل مالی بین دو کشور ایتالیا و آمریکا نیز در حال افزایش بوده و به نوعی  بازار کشور آمریکا را هدف اصلی خود قرار داه است. در سال ۲۰۰۰ میزان صادارت کشور ایتالیا در زمینه سنگ مرمریت فراوری شده برابر با  ۶۰۰ میلیون بورو بوده  که این رقم در سال ۲۰۱۳ به ۱ میلیارد  یورو  افزایش یافته است. می توان انتظار داشت دو کشور ایتالیا و چین در چند سال آتی تحولات شگرفی در بازارهای جهانی ایفا کنند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

16 + سه =