اسماعیل عطاپور فرد: یک واحد تولیدی منهای مصرف‌کننده هیچ جایگاهی ندارد

اسماعیل عطاپور فرد: یک واحد تولیدی منهای مصرف‌کننده هیچ جایگاهی ندارد

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی: لازمه تولید و صنعت پایدار این است که در کالاهایی که تولید می‌کنیم حقوق مصرف‌کننده به نحو احسن رعایت شده باشد.

151
0
وزارت صنعت، معدن و تجارت
وزارت صنعت، معدن و تجارت

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از مهر، اسماعیل عطاپور فرد معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: لازمه تولید و صنعت پایدار این است که در کالاهایی که تولید می‌کنیم حقوق مصرف‌کننده به نحو احسن رعایت شده باشد  زیرا مردم محوریت تمام موضوعات هستند و بنابراین در بخش صنعت، تولید و توزیع کالا و خدمات نیز باید این امر به عنوان الگو و سرمشق قرار گرفته و مردم محور فعالیت تولید و توزیع باشند.

وی خاطرنشان کرد: یک واحد تولیدی منهای مصرف‌کننده هیچ جایگاهی ندارد و هدف اصلی که در این زمینه دنبال می‌شود، این است که باید رعایت استانداردها برای حفظ و رعایت حقوق مصرف‌کننده در بین واحدهای اقتصادی فرهنگ‌سازی شود.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان به ۱۲ واحد تولیدی و خدماتی استان نیز خبر داد و گفت: به طور قطع برای رعایت حقوق مصرف‌ کنندگان لازم است تا با واحدهایی که در حق مصرف‌کننده اجحاف می‌کنند برخورد شود.

اسماعیل عطاپور فرد تصریح کرد: به دنبال فرهنگ‌سازی در زمینه رعایت حقوق مصرف‌کننده در میان تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان هستیم و شیوه انتخاب این واحدها به شکلی انجام گرفته که برای واحدهای متقاضی چند شاخص تعریف و سپس  برای هر شاخص نیز زیر مجموعه‌هایی در نظر گرفته شده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج × 3 =