اسماعیل جبارزاده: هیچ معدنی بدون مزایده اجازه واگذاری ندارد

اسماعیل جبارزاده: هیچ معدنی بدون مزایده اجازه واگذاری ندارد

استاندار آذربایجان شرقی: لازم است برای رفع موانع و استفاده از راهکارهای موجود برای رونق تولید در معادن کمیته ای تشکیل شود و از همه ظرفیت ها و شرایط موجود استفاده کنیم تا در سال 95 حرکت مهمی در این بخش صورت گیرد.

236
0
اسماعیل جبارزاده
اسماعیل جبارزاده

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی در بیست و یکمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی اظهار داشت: بخش معدن استان باید در رونق تولید و اکتشاف نقش فعالی داشته باشد، در همین راستا بیش از ۲۰ هزار کیلومتر پرواز برای ژئوفیزیک هوایی و شناسایی معادن انجام شده تا محدوده معادن دقیق‌تر مشخص شده و تولید معادن موفق‌تر عمل کند.

وی افزود: بایدها و نبایدهایی که در بخش معدن وجود دارد باید به صورتی دقیق استخراج و به شورای گفت‌وگو ارائه شود، باید در زمینه فرآوری محصولات معادن هم توجه ویژه ای صورت گیرد تا با همکاری صنعت، معدن، دانشگاه و شرکت‌های دانش بنیان، از خام‌فروشی جلوگیری کنیم.

جبارزاده ادامه داد: نوع نگاهی که به معادن وجود داشت تغییر یافته و امروزه هیچ معدنی بدون مزایده اجازه واگذاری ندارد.

وی گفت: لازم است برای رفع موانع و استفاده از راهکارهای موجود برای رونق تولید در معادن کمیته ای تشکیل شود و از همه ظرفیت ها و شرایط موجود استفاده کنیم تا در سال ۹۵ حرکت مهمی در این بخش صورت گیرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

بیست + 18 =