اسلیت طرح درختی بلغارستان

اسلیت طرح درختی بلغارستان

معمولا سنگ اسلیت به صورت ورقه ای ازمعادن استخراج می شود و ضخامت زیادی نداشته و به اندازه های مختلفی قابل برش است. وجود درصد سیلیکات بالا برش این سنگ را کمی سخت کرده اما مقاومت آن در مقابل تفییرات آب و هوایی و فشار های وارده بسیار موثر است .

303
0
اسلیت
به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور بلغارستان با داشتن ذخایر بالا در نوع سنگ ورقه ای اسلیت و تنوع بالا حرف اول را در این نوع سنگ در سطح اروپا میزند. می توان گفت این سنگ از مهترین سنگ های تولید شده در سطح اروپاست. بلغارستان با وسعت بسیار کم خود تنوع ساختاری بسیار خوبی از نظر سنگ اسلیت دارد واز طرفی سنگ اسلیت از نوع دگرگونی ناحیه ای می باشد از این رو وسعت بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. اسلیت طرح چوب از زیبا ترین محصولات کشور بلغارستان بوده که رنگی کافه مانند داشته و بیشتر در دکوراسیون داخلی خانه و یا نمای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد.
معروفترین  اسلیت  که به آن نوع طرح چوب گفته می شود به رنگ کافه ای معروف است. همانطور که در تصویر بالا می بینید طرح تنه درختی و یا طرح چوبی آن بسیار منظم است. اسلیت را مانند سنگ های ساختمانی دیگر نمیتوان فرآوری و ساب زد از این رو بیشتر به صورت سایز ها ی مختلف بریده شده و یا به صورت وحشی در تزئین و دکوراسیون داخلی خانه استفاده می شود. معمولا سنگ اسلیت به صورت ورقه ای ازمعادن استخراج می شود و ضخامت زیادی  نداشته و به اندازه های مختلفی قابل برش است. وجود درصد سیلیکات بالا برش این سنگ را کمی سخت کرده اما مقاومت آن در مقابل تفییرات آب و هوایی و فشار های وارده بسیار موثر است .
۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هفت + نوزده =