اسدالله کشاورز: از ابتدای تیرماه مجوزهای قدیمی معادن فاقد اعتبار است

اسدالله کشاورز: از ابتدای تیرماه مجوزهای قدیمی معادن فاقد اعتبار است

مدیرکل دفتر امور اکتشاف: تمام دارندگان مجوزهای معدنی که تاکنون در سامانه کاداستر ثبت نام نکرده‌اند، موظفند ضمن ایجاد حساب کاربری در این سامانه از طریق مراجعه به سازمان‌ها، نسبت به ارائه اصل مجوزهای قبلی و دریافت مجوزهای الکترونیکی(کاداستری) اقدام کنند.

311
0
اسدالله کشاورز
اسدالله کشاورز

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، اسدالله کشاورز با بیان اینکه از ابتدای تیرماه امسال تمام مجوزهای قدیمی (غیرکاداستری) فاقد اعتبار خواهد شد افزود: تمام دارندگان مجوزهای معدنی که تاکنون در سامانه کاداستر ثبت نام نکرده‌اند، موظفند ضمن ایجاد حساب کاربری در این سامانه از طریق مراجعه به سازمان‌ها، نسبت به ارائه اصل مجوزهای قبلی و دریافت مجوزهای الکترونیکی(کاداستری) اقدام کنند.

وی افزود: از ابتدای تیرماه ارائه هرگونه خدمات به متقاضیان فاقد حساب کاربری در سامانه کاداستر توسط سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها متوقف می‌شود.

کشاورز ادامه داد: این اقدام با هدف تکمیل فرایند اتوماسیون اداری و ایجاد آمار به روز از وضعیت بخش معدن انجام خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور اکتشاف با بیان اینکه بخش اعظمی از محدوده‌های معدنی در کشور هنوز تعیین تکلیف نشده است افزود: عدم تشکیل پرونده‌ الکترونیکی برای متقاضیان سبب بروز این مشکل شده است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال گذشته ۱۹ هزار و ۲۳۰ متقاضی در سامانه کاداستر معادن ثبت نام کرده‌اند گفت: ۱۶ هزار و ۱۹ نفر از ثبت نام کنندگان در سامانه کاداستر اعضای حقیقی و مابقی اعضای حقوقی هستند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

11 + 15 =