عسگراولادی: هنوز امکان انتقال ارز برقرار نشده است

عسگراولادی: هنوز امکان انتقال ارز برقرار نشده است

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران: متأسفانه بانک‌های اروپایی هنوز امکان انتقال پول به ایران را ایجاد نکرده‌اند و هر روز وعده‌هایی مبنی بر حل این مشکل طی روزهای آینده می‌دهند.

387
0
اسدالله عسگراولادی
اسدالله عسگراولادی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، اسدالله عسگراولادی با اشاره به سفر امروز هیأت سوییسی به کشور به همراه ریاست رئیس جمهور این کشور، اظهار داشت: فعلاً صحبت‌های فعالان تجاری با هیأت سوئیسی در حد مذاکره است و هنوز به قراردادی ختم نشده است.

وی با بیان اینکه با وجود سفرهای متعدد هیأت‌های تجاری به کشور هنوز هیچ سرمایه گذاری واقعی در کشور انجام نشده است، افزود: مهم‌ترین مشکل امروز ما مبادلات بانکی است که هنوز رفع نشده است.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد: در حال حاضر هنوز مبادلات بانکی ایران با کشورهای اروپایی برقرار نشده است.

عسگراولادی در پاسخ به پرسش که “چرا بانک مرکزی هفته گذشته خبر برقراری ارتباط بانکی را اعلام کرده بود؟” گفت: بانک مرکزی انتخاباتی صحبت کرده است.

وی اضافه کرد: متأسفانه بانک‌های اروپایی هنوز امکان انتقال پول به ایران را ایجاد نکرده‌اند و هر روز وعده‌هایی مبنی بر حل این مشکل طی روزهای آینده می‌دهند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

13 − هفت =