استان مرکزی میزبان فعالان اقتصادی آلمان و اتریش

استان مرکزی میزبان فعالان اقتصادی آلمان و اتریش

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک: یک هیئت اقتصادی اتریشی در هفته آینده به استان مرکزی سفر می کنند. این هیئت اقتصادی شامل 35 تن از مدیران بزرگ اقتصادی و یکی از وزیران و سفیر این کشور در ایران است.

201
0
محمدرضا جعفری
محمدرضا جعفری

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمدرضا جعفری رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک در جلسه هیئت آلمانی با فعالان اقتصادی استان مرکزی اظهار داشت: یک هیئت اقتصادی اتریشی در هفته آینده به استان مرکزی سفر می کنند. این هیئت اقتصادی شامل ۳۵ تن از مدیران بزرگ اقتصادی و یکی از وزیران و سفیر این کشور در ایران است.

وی افزود: در حال حاضر در خدمت فعالان اقصادی کشور آلمان هستیم و هفته آینده نیز میزبان فعالان اقتصادی اتریش خواهیم بود. این سفرها به منظور جذب سرمایه‌گذار خارجی و رفع دغدغه‌ها مسئولان و مردم در زمینه اشتغالزایی صورت می‌گیرد، ایالت بایر آلمان یکی از ایالت‌های صنعتی کشور آلمان است که بیشترین تنوع صنعتی و صنایع در این ایالت دیه می شود.

وی گفت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی ارتباط با دیگر کشورها از جمله آلمان، اتریش و کشورهای اروپائی و آسیائی را با هدف حضور هرچه بیشتر این کشورها در بازارهای داخلی در زمان پسا تحریم دنبال می‌کند.

جعفری خاطرنشان کرد: کشور آلمان قبل از اینکه تحریم های ایران اتفاق بیافتد یکی از مهمترین شریک های تجاری ایران بود اما در سال‌های تحریم کشورهایی همچون چین، کره جنوبی و غیره در این جایگاه قرار گرفتند. با استفاده از دانش های فنی کشور آلمان در صنایع استان مرکزی می توانیم زمینه های رشد و پیشرفت را در حوزه‌های مختلف صنعت فراهم کنیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پانزده − 5 =