احمد ناصری: تازه واردهای صنعت سنگ مورد حمایت اتحادیه قرار گیرند

احمد ناصری: تازه واردهای صنعت سنگ مورد حمایت اتحادیه قرار گیرند

266
0
احمد ناصری
احمد ناصری

احمد ناصری مدیر عامل کارخانه گرانیت ارم ( مشهد) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ اظهار کرد: فعالیت من در حوزه صنعت سنگ از سال ۱۳۶۳ شروع شد. اوایل شروع کارم در خدمت پدرم بودم و پس از مدتی فعالیت در این حوزه را مستقل شروع کردم. تا سال ۹۲ در زمینه تولید و فراوری سنگ ساختمانی فعالیت داشتیم، از آن سال به بعد دستگاه ها را جمع آوری کردیم و وارد کار تجارت سنگ های ساختمانی شده ایم.

وی در ادامه گفت: متاسفانه بازار سنگ در سالهای اخیر دچار نوسان شدیدی شده است. در این زمینه همکاران کالای خود را زیر قیمت خرید ارائه میدهند و ما هم مجبور میشویم قیمت کالای خود را پایین بیاوریم که این مشکل بازار کار را دچار مشکلاتی کرده است. به این صورت که مشتری ۳۰ ساله ما بعد از این مدت طولانی که از سنگ ما خریداری میکرده است، دچار مشکل پولی با ما شده است.

مدیر عامل کارخانه گرانیت ارم افزود: راهکاری که از دیدگاه من شرایط فعلی را بهبود می بخشد این است که کسانی که تازه در این زمینه شروع به فعالیت کرده اند مورد حمایت ویژه دولت و اتحادیه مربوطه قرار گیرند و مسئولین محترم کمک حال این اشخاص باشند، اتحادیه باید در این زمینه ساماندهی انجام دهد و تازه کاران را مورد پوشش و حمایت خود قرار دهد.

ناصری در پایان گفت: به دلیل مشکلات اقتصادی موجود تا زمانیکه تولید داشتیم متاسفانه نتوانستیم در زمینه صادرات فعالیت مطلوبی داشته باشیم.اجرای برجام و رفع تحریم ها تا الان تاثیر قابل لمسی روی کار ما نداشته است، اما امیدواریم که هر چه سریعتر از این وضعیت راکد بودن بازار خلاص شویم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید