احمد امیرسرداری: برای فروش هیچ مشکلی نداریم 

احمد امیرسرداری: برای فروش هیچ مشکلی نداریم 

356
0

احمد امیرسرداری مدیرعامل کارخانه سنگبری عقیق در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: حدودا ۲۶ سال است که در حوزه صنعت سنگ و معدن فعال هستم. فعالیت من از ابتدا هم در حوزه معدن و استخراج سنگ بوده و هم در حوزه فرآوری.

فعال با سابقه صنعت سنگ در بروجرد گفت: مهمترین مشکل ما در حال حاضر نداشتن سرمایه در گردش است وگرنه ما به لحاظ مشتری و فروش محصول هیچ مشکلی نداریم. در حال حاضر با رایزنی هایی که انجام داده ایم می توانیم سنگ کوپ خود را به چین صادر کنیم و سنگ بریده را به عراق.

وی افزود: محصول ما سنگ مرمریت کرم استخوانی و معروف به بیستون است که سنگی شناخته شده در دنیا است و بازاریابی های لازم برای آن انجام شده و به راحتی به فروش می رود.

امیرسرداری ادامه داد: علیرغم تمامی صحبت هایی که مسئولین دولتی در مورد تامین نقدینگی کارخانجات انجام می دهند اما اعطای وام به واحدهای تولیدی توسط بانک ها به راحتی انجام نمی شود. برای دریافت وام باید وثیقه گذاشت که تامین این وثیقه با توجه به قیمت گذاری پایینی که کارشناس بانک انجام می دهد بسیار مشکل است.

وی یادآور شد: حدودا سه ماه است که برای دریافت وام در حال تلاش هستیم. مهمترین مشکل ما در این زمینه تامین وثیقه بوده که بالاخره موفق شدیم این کار را انجام دهیم و منتظر دریافت وام هستیم که این هفته یا هفته آینده وام خود را دریافت کنیم.

وی تاکید کرد: اگر مشکل نقدینگی حل شود به راحتی کار صادرات سنگ را انجام خواهیم داد و در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

8 − یک =