احسان ایرانمنش: برای سنگ فروش نرفته مالیات بپردازیم؟

احسان ایرانمنش: برای سنگ فروش نرفته مالیات بپردازیم؟

عضو هیات مدیره شرکتprk : با اینکه معدن ما تازه راه افتاده و تا کنون هیچ فروشی نداشته ایم برایمان مالیات علی الراس بریده اند.

228
0
احسان ایرانمنش
احسان ایرانمنش

احسان ایرانمنش عضو هیات مدیره شرکتprk  در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: این شرکت در زمینه استخراج سنگ مرمر و ترااونیکس فعالیت می کند. معدن در منطقه انار کرمان قرار دارد و در حال حاضر بیشترین مشتری های ما مربوط به اصفهان و کرمان هستند.

وی افزود: این معدن تازه به بهره برداری رسیده و در حال حاضر دنبال بازاریابی برای سنگ ها استخراجی هستیم. مرمر استخراجی ما تنی ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و ترااونیکس ما تنی ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان.

عضو هیات مدیره شرکتprk  گفت: بزرگترین مشکل ما کمبود ماشین آلات است و بالا بودن هزینه های مربوط به استفاده از آنها. کسانی که می خواهند کار معدن را شروع کنند نیاز به حمایت و پشتیبانی دولت دارند تا با دریافت تسهیلات بتوانند کار خود را با قدرت بیشتری آغاز کنند اما تاکنون نتوانسته ایم از تسهیلات مناسب استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در بسیاری از موارد برخی نهادهای دولتی همکاری لازم را با معدنداران انجام نمی دهند. در بحث استخراج اشتباه بسیار کوچکی در معدن انجام شد که محیط زیست بابت این اشتباه ما را ۱۱ میلیون تومان جریمه کرد.

ایرانمنش تصریح کرد: با اینکه معدن ما تازه راه افتاده و تا کنون هیچ فروشی نداشته ایم برایمان مالیات علی الراس بریده اند. حدودا ۲۰۰ میلیون تومان مالیات باید بپردازیم. پرداخت این مبالغ برای شرکتی که تازه کار خود را شروع کرده بسیار سنگین و طاقت فرسا است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید