احسان احمدزاده: استقبال از محصولات چین ران بسیار خوب بوده است

احسان احمدزاده: استقبال از محصولات چین ران بسیار خوب بوده است

مدیر فروش شرکت ماشین آلات معدنی چین ران: استقبال از محصولات چین ران ماشین از پیش بینی خودمان هم فراتر رفت وخوشبختانه تاکنون استقبال چشمگیری از آن شده است. محصولات چین ران ماشین از کیفیت خوب و مناسبی برخوردار است و رضایت نسبی پیمانکاران و معدنداران را به دنبال داشته است.

306
0
احسان احمدزاده
احسان احمدزاده

احسان احمدزاده مدیر فروش شرکت ماشین آلات معدنی چین ران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهارکرد: شرکت های ماشین آلات معدنی چین ران حدودا سه سال است که در زمینه واردات ماشین آلات راه سازی و معدنی فعالیت دارد.

وی در ادامه افزود: فعالیت این شرکت به این صورت آغاز شد که شرکت چین ران ماشین قرارداد خود را با کشور چین منعقد و واردات محصولات راه سازی و معدنی را به کشور آغاز کرد که این ماشین آلات شامل بیل مکانیکی، ابزار آلات معدنی، لودر های چرخ پلاستیکی و واگن های هیدرولیکی می باشد.

احمدزاده گفت: استقبال از محصولات چین ران ماشین از پیش بینی خودمان هم فراتر رفت وخوشبختانه تاکنون استقبال چشمگیری از آن شده است. محصولات چین ران ماشین از کیفیت خوب و مناسبی برخوردار است و رضایت نسبی پیمانکاران و معدنداران را به دنبال داشته است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به دوران پسا برجام و زمان رو به رو اگر بخواهیم رقابت خوب و سالمی بین محصولات چینی و کره ای داشته باشیم، باید اقدامات لازم در خصوص تامین بودجه عمرانی و معدنی و بخش خصوصی انجام شود. امید به اینکه با همکاری دولت تغییرات لازمه صورت پذیرد و میزان تولیدات بالا رود.

مدیر فروش شرکت ماشین آلات معدنی چین ران در ادامه گفت: مصرف کننده محصولات چین ران بیشتر بخش خصوصی می باشد. سازمان های دولتی می بایست معدنکاران را در تامین نقدینگی یاری رسانند.

وی خاطر نشان کرد: رکود در حوزه معدن و عمران کشور بیشتر به دلیل عدم نقدینگی بوده که متاسفانه صنعتگران کماکان گریبان گیر این مشکل هستند.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

9 + پانزده =