اتیوپی در سایه روشن رونق بازار صنعت ساختمان

اتیوپی در سایه روشن رونق بازار صنعت ساختمان

222
0

به گزارش خبر گزاری سنگ ایران، کشور اتیوپی در سایه روشن رونق بازار صنعت ساختمان، صنایع وابسته دیگر این کشور را تحت تاثیر  قرار داده است. آدیس آبابا از مناطق مهم آفریقا به شمار می آید که در پروژه های ساختمانی این کشور در توجه کامل قرار گرفته و توسعه آن از موارد مهم و پر اهمیت در صنعت و تجارت به شمار می آید.

 توسعه صنعت کلان و اقتصاد پویا یکی از عوامل تاثیر گذار و بستر ساز در دوام سرمایه گذاری است.  عامل افزایش جمعیت در آفریقا پتانسیل ساخت و ساز در کشور های آفریقایی را تضمین کرده و به وجود آوردن شرایط لازم برای گسترش پروژه های ساختمانی از مهمترین اهداف مسئولین مربوط این کشور است.

احداث  شهرک های مسکونی و تجاری بر میزان واردات مصالح ساختمانی تاثیر مثبتی داشته و رویکرد حاضر میتواند اقتصاد این منطقه را متحول سازد.  بسیاری از سرمایه گذاران ترک و اروپایی و همچنینی پیمانکاران انگلیسی با ایده های نوین در این منطقه فعالیت می کنند و سعی در تبدیل آن به منطقه ای گردشگری دارند. کشور اتیوپی از نظر جغرافیایی و هواشناسی از مناطق مناسب برای گردشگری معرفی شده است.

تاسیس کارخانجات در صنایع مهم، مکمل اقتصادی مناسبی برای منطقه است و ایجاد اشتغال خود از مواردی است که باید به آن اهمیت داد تا زیر بنای منطقه ای گردشگری شکل گیرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

15 − دو =