ابن یمین خیری: دولت برای ساخت مسکن ارزان فکری کند

ابن یمین خیری: دولت برای ساخت مسکن ارزان فکری کند

فعال با سابقه صنعت سنگ در مشهد: برای اینکه صنعت سنگ از رکود خارج شود چاره نیست جز اینکه ساخت و ساز مسکن ارزان در ایران راه بیافتد.

427
0
کارخانه سنگبری
کارخانه سنگبری

ابن یمین خیری فعال با سابقه صنعت سنگ در مشهد و مدیر کارخانه سنگبری میامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: در حال حاضر صحبت هایی در مورد ارائه تسهیلات به کارخانه شده اما این تسهیلات به درد ما نمی خورد ما بیش از هر چیز نیازمند بازار فروش هستیم.

وی گفت: اگر بازار فروش راه بیافتد و ما بتوانیم سنگ های کارخانه خود را به فروش برسانیم خیلی بهتر از این است که تسهیلات دریافت کنیم.

وی افزود: تسهیلاتی که ما از بانک دریافت می کنیم بلاعوض نیست و باید آن را در اقساط مختلف پرداخت کنیم بدیهی است که اگر فروش نداشته باشیم اقساط این تسهیلات را نمی توانیم پرداخت کنیم و مجدادا به مشکل برمی خوریم.

فعال با سابقه صنعت سنگ در شهر مشهد خاطر نشان کرد: دستگاههای که ما در کارخانه سنگبری با آن کار می کنیم قدیمی هستند و ما فقط می توانیم برای مصرف داخل سنگ تولید کنیم اگر بخواهیم برای صادرات سنگ تولید کنیم باید دستگاههای خود را مجهز و به روز کنیم که این مساله هم مستلزم انجام هزینه است.

وی تصریح کرد: برای اینکه صنعت سنگ از رکود خارج شود چاره نیست جز اینکه ساخت و ساز مسکن ارزان در ایران راه بیافتد. دولت باید برای ساخت مسکن ارزان فکری کند. برج های چند طبقه ای که ساخته می شوند مشکلی را از صنعت ایران حل نمی کنند چون اکثر مصالح این برج ها خارجی است و مصالح آن از کشورهای دیگر تامین می شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

4 × یک =