ابراهیم میررضایی: از صنعت سنگ حمایت می کنیم

ابراهیم میررضایی: از صنعت سنگ حمایت می کنیم

مدیر کل بانک قوامین استان مرکزی: با توجه به اهمیت نمایشگاه بین المللی سنگ ایران لازم دانستم که دراولین سفر کاری از این نمایشگاه بازدید داشته باشم.

338
0
ابراهیم میررضایی
ابراهیم میررضایی

ابراهیم میررضایی مدیر کل بانک قوامین استان مرکزی در حاشیه بازدید از نمایشگاه سنگ ایران در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: حدودا ده روز است که برای انجام خدمت به استان مرکزی آمده و این اولین سفر ماموریتی من است. با توجه به اهمیت نمایشگاه بین المللی سنگ ایران لازم دانستم که دراولین سفر کاری از این نمایشگاه بازدید داشته باشم.

وی افزود: شهر محلات ظرفیت های بسیار زیادی در عرصه صنعت سنگ دارد. وجود معادن با ارزش در این شهرستان زمینه های کارآفرینی برای تعداد زیادی از مردم را فراهم کرده است. این ثروت با ارزشی که خداوند در اختیار مردم این منطقه قرار داده باید بیش از پیش مورد توجه قرا گیرد.

وی تصریح کرد: من هم به عنوان یکی از مسئولین بانکی استان مرکزی در خدمت همه فعالان صنعت سنگ منطقه هستم و آن چه که در وجود دارم را ارائه خواهم کرد. انشاء الله با حمایت همه جانبه مسئولین استانی بتوانیم زمینه های رشد و شکوفایی این صنعت را بیش از بیش فراهم کنیم.

۲+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پنج × چهار =