آمادگی استان مرکزی برای همکاری با بلغارستان در زمینه‌ تولید سنگ

آمادگی استان مرکزی برای همکاری با بلغارستان در زمینه‌ تولید سنگ

279
0
معدن سنگ
معدن سنگ

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، علیرضا مصطفوی معاون برنامه‌ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ظهر امروز در جلسه دیدار سفیر بلغارستان با بخش اقتصادی و خصوصی استان مرکزی که در استانداری مرکزی برگزار شد با اشاره به بحث توسعه روابط با بلغارستان اظهار داشت: استان مرکزی به‌سبب داشتن برندهای ویژه از جایگاه مطلوبی در تولیدات برخوردار است که در این زمینه، علاقمند توسعه مراودات تجاری به منظور داشتن سهم در بازارهای بلغارستان است.

وی افزود: ما آمادگی لازم را برای پیگیری این موارد داریم و امیدواریم با همکاری‌های لازم بتوانیم به هدف خود در زمینه بهبود شرایط اقتصادی و برخورداری از بازارهای مناسب در این کشور تحقق بخشیم.

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: بنابراین به‌دنبال داشتن جایگاه مناسبی در بازارهای کشور بلغارستان هستیم تا بتوانیم از ظرفیت‌های مناسب کشور خود به منظور حرکت اقتصادی و بهبود چرخه تولید استفاده کنیم.

مصطفوی بیان کرد: با وضع قوانین مطلوب در این منطقه به‌طور قطع ما می‌توانیم ارتباط سازنده‌ای با این کشور داشته باشیم و بیشتر به‌دنبال ایجاد بازار و افزایش آن هستیم.

وی ادامه داد: همچنین در زمینه تولید سنگ علاقمند به آمدن معماران و طراحان این کشور هستیم تا با استفاده از نظرات آنها که متناسب با سلیقه کشورشان است به تولید سنگ‌های مورد نیاز آنها پرداخته و صادرات خوبی را شاهد باشیم.

معاون برنامه‌ریزی صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی عنوان کرد: بنابراین یکی از راه‌های رشد اقتصادی همین افزایش مراودات تجاری با کشورهای دارای تکنولوژی است و برای اینکه بتوانیم در بازارهای یکدیگر سهم داشته باشیم باید روابط سازنده‌ای را برقرار کنیم.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

5 + نوزده =