آغاز فعالیت اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

آغاز فعالیت اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران: تاکنون حضور پاویون هایی از کشورهای چین، کره جنوبی ، ترکیه، ایتالیا، هند، پرتقال، روسیه، فرانسه، مالزی و فنلاند در نمایشگاه قطعی شده است.

176
1
محمد حلاجیان
محمد حلاجیان

محمد حلاجیان مدیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: ثبت نام و جانمایی برای شرکت هایی که علاقه مند هستند در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران شرکت کنند آغاز شده و شرکت ها و کارخانه دارانی که علاقه مند هستند در این نمایشگاه حضور داشته باشند می توانند با دبیرخانه نمایشگاه بین المللی سنگ ایران تماس بگیرند.

وی افزود: تاکنون حضور پاویون هایی از کشورهای چین ، کره جنوبی، ترکیه، ایتالیا، هند، پرتقال، روسیه، فرانسه مالزی و فنلاند در نمایشگاه قطعی شده و مذاکرات با دیگر کشورها برای حضور در نمایشگاه همچنان ادامه دارد. برنامه ریزی های دقیق و منسجمی انجام شده تا نمایشگاه نهم با حداکثر شرکت های خارجی برگزار شود.

وی ادامه داد: تاکنون ۸۰ کارخانه و شرکت داخلی برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کرده اند که به طور حتم تعداد این شرکتها در چند ماه آینده افزایش خواهد یافت.

وی خاطر نشان کرد: طبق تصمیم هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران برای نمایشگاه نهم یک سوله جدید به مساحت ۴۰۰۰ متر احداث خواهد شد که مقدمات اجرایی آن آغاز شده وساخت و تکمیل آن تا قبل از نمایشگاه نهم به پایان خواهد رسید.

وی تاکید کرد: برای نمایش همه جانبه ظرفیت های سنگ خام ایران همانند سال گذشته فضایی مناسب اختصاص داده و در زمینه گسترش این فضا تلاش های لازم انجام خواهد شد.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید