آریا فصاحت: چین نمی تواند با محصولات ما رقابت کند

آریا فصاحت: چین نمی تواند با محصولات ما رقابت کند

314
0
شرکت الماس برش آریا
شرکت الماس برش آریا

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، آریا فصاحت مدیرعامل شرکت الماس برش آریا در گفتگو با ماهنامه حجار اظهار داشت: این شرکت انواع مختلفی از سیم های برش الماسه از قطر شش میلیمتر تا یازده و نیم میلی متر را تولید می کند. علاوه بر تولید این سیم برش، انواع سنگ های گرانیت و بتون مسلح را نیز تولید می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه کیفیت سیم های الماس برش آریا به اندازه ای است که با تولیدات شرکت های آلمانی و ایتالیایی و آمریکایی رقابت می کند تصریح کرد: چین هرگز نمی تواند با محصولات ما رقابت داشته باشد و مدت ها است که چینی ها را پشت سر گذاشته ایم.

فصاحت گفت: متاسفانه یک سری تولیدات داخلی بی کیفیت و بدون شناسنامه باعث شده که سیم های برش شناسنامه دار با مشکل مواجه شوند. متاسفانه برخی تولیدکنندگان زیرزمینی که هیچ جایگاهی در کشور ندارند و حقوق قانونی خود را نیز نمی پردازند سیم برش هایی را تولید می کنند و به اسم شرکت های معتبری مانند فصاحت در بازار عرضه می کنند و هیچ برخوردی هم با آنها نمی شود.

وی خواهان نظارت بر تولید کنندگان زیرزمینی شد و گفت: عدم نظارت روی اینگونه تولیدات بزرگترین لطمه برای شرکت های بزرگ و معتبری همچون شرکت الماس برش فصاحت است.

مدیرعامل الماس برش آریا در خصوص نحوه برند سازی سیم برش های این شرکت گفت: ما سعی کرده ایم که به اشکال گوناگون نام شرکت را مطرح کنیم و برای همین منظور در نمایشگاه ها شرکت می کنیم و از طریق رسانه ها تبلیغات لازم را انجام می دهیم.

وی گفت: متاسفانه برخی مصرف کننده ها سیم برش را مستقیم از شرکت ما تهیه نمی کنند. در برخی موارد  یک عده دلال به معادن می روند و به اشکال گوناگون معدنکاران را فریب می دهند و سیم برش های نامرغوب را می فروشند، نتیجه این می شود که معدنداران فکر می کنند سیم برش های ایرانی کیفیت ندارند.

وی ادامه داد: محصول جدید الماس برش آریا «اره برش الماسه» است. این اره تلفیقی از سیم برش و دستگاه هاواژاست که می تواند کارایی بالایی داشته باشد و دستگاه راسل را از معدن حذف کند. نسبت به سیم برش دو برابر سرعت برش دارد و هزینه آن هم نصف سیم برش است.

آریا فصاحت تصریح کرد: شعار ما رضایت کامل مشتری است. هر کدام از این سیم برش ها شماره سریال دارد که در مورد آن به خریدار در خصوص سرعت برش و متراژ برش ضمانت می دهیم، بنابراین اگر کسی مستقیم از شرکت الماس برش آریا خرید کند هر اشکالی که برای سیم پیش بیاید نسبت به رفع ایراد و جایگزین کردن سیم جدید اقدامات لازم را انجام می دهیم.

وی با تاکید براینکه سیم برش ایرانی قیمتی ثابت دارد افزود: بسیاری از معدنکارانی که حساب و کتاب در کارشان است به سمت سیم برش های خارجی نمی روند اما برخی شرکت هایی که مامور خرید دارند مامور آنها سیم خارجی می خرد تا بتواند قیمت را بالاتر از آنچه هست فاکتور کند.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

دو × 1 =